Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Paieška
Prisijungimas
Lankomumas
Turinio peržiūrėjimai : 255802
Šiuo metu naršo
Mes turime 14 svečius online

2011 12 09   Ketvirtadienį, (gruodžio 8 d.) Mažeikių rajono jaunimas, nevyriausybinių organizacijų atstovai, moksleiviai rinkosi į  forumą „Pasirinkimai“. Susitikimas buvo skirtas Tarptautinei savanorių dienai. Forumas prasidėjo renginiu „Gyvoji biblioteka“, kurio metu įvairiose Kultūros centro vietose savo veiklą pristatė rajone veikiančios nevyriausybinės organizacijos. Vėliau į centro Mažąją salę susirinko jaunimas, besidomintis savanoryste. Apie jos esmę ir prasmę pasakojo bei moderniais metodais jaunus žmones pasirinkti tarnystę žmonėms skatino svečiai – Maltos ordino jaunasis savanoris Vaidas Tumėnas ir Kasparas Laureckis iš Šiaulių. Mažeikių nevyriausybinių organizacijų asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis pagal įvairių organizacijų siūlymus apdovanojo dešimt jaunųjų ir šešis vyresniuosius savanorius. Forumą surengė Nevyriausybinių organizacijų asociacija, Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“, Senamiesčio ir Kalnėnų pagrindinės bei Pavasario vidurinė mokyklos. (Mažeikių rajono laikraščio „Santarvė“ informacija)

2011 metų Mažeikių savanoriai:
Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų tarybos sprendimu ir organizacijų teikimu buvo apdovanoti  NVO padėkos raštais ir dovanomis (foto dovanų autorius – Jonas Strazdauskas) šie ilgamečiai savanoriai:

1. Faina Juozėnienė – Teikė Mažeikių rajono diabetikų klubo valdyba
2. Vilma Vžesniauskienė – Teikė Ukrinų kaimo bendruomenė
3. Danguolė Beniušienė – Teikė Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla
4. Irinos Mamedova ir Olga Perminienė – Teikė Mažeikių rajono Rusų kultūros centras
5. Arūnas Ramanauskas – Teikė Mažeikių rajono Tirkšlių vidurinės mokyklos bendruomenė
6. Rita Ražauskaitė – Teikė Žemaitijos skautų organizacija

Mažeikių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdžio, įvykusio 2011-11-29  sprendimu buvo apdovanoti Mažeikių rajono jaunimo sąjungos „Apskritas stalas“ ir Jaunimo reikalų tarybos padėkos raštais ir atminimo dovanėle šie pradedantys savanoriai:

1. Domantė Ragulytė - Teikė NVO  „Gerumo galia“
2. Šarūnas Mancius -  Teikė Sodų vidurinė mokykla
3. Pauliukaitė Rima -  Teikė Tirkšlių vidurinė mokykla
4. Žilvinas Selenis -  Teikė VŠĮ „Pramogų kalvė“

Mažeikių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdžio, įvykusio 2011-11-29  sprendimu buvo apdovanoti Mažeikių rajono jaunimo sąjungos „Apskritas stalas“ ir Jaunimo reikalų tarybos padėkos raštais ir atminimo dovana (foto dovanų autoriai – Kazimieras Paulauskas ir Jurgita Žymantaitė) šie jaunuosius savanoriai:

1. Eglė Katkutė ir Gintarė Valterytė - Teikė Žemaitijos skautų organizacija
2. Dimitrijus Demidovas -  Teikė Mažeikių politechnikos mokyklos turistų klubas
3. Aurelija Urnikienė -  Teikė Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla
4. Ieva Drungilaitė -  Teikė VšĮ Mažeikių „Versli karta“
5. Lukas Adomavičius -  Teikė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
6. Mantas Brazdauskis -  Teikė Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla

--------------------------------------------------------------

 

 

2011-11-21 Gruodžio 8 d., nuo 13.00 val. Mažeikių kultūros  centro mažojoje salėje (Naftininkų g. 11) organizuojamas forumas „PASIRINKIMAI“ skirtas Tarptautinei Savanorių dienai paminėti. Kviečiame dalyvauti nevyriausybines organizacijas, rajono mokyklas ir miesto bendruomenę, neabejingą savanorystės idėjoms. Renginį remia Mažeikių rajono savivaldybė. Renginio organizatoriai: Mažeikių rajono Nevyriausybinių organizacijų asociacija, Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Mažeikių Pavasario vidurinė mokykla.

-------------------------------------------------------------

 

2011-11-22 Įdedu kreipimąsi. Gelgaudiškio bendruomenėje lankėmės ir mes – Mažeikių NVO, todėl palaikykime draugus.
Sveiki, į Jus kreipiasi Edgaras Pilypaitis, Gelgaudiškio kultūros centro direktorius. Gelgaudiškio bendruomenė dalyvauja nacionaliniame bendruomenių konkurse "Tikime laisve". Mes esame nominuoti už kūrybiškumo ugdymą, tradicijų išsaugojimą, kūrimą ir sklaidą. Prašome palaikymo ir jūsų balso portale
www.lrt.lt/bendruomenes. Lietuvos televizijos sukurtą filmuką apie mus galite pamatyti adresu http://www.youtube.com/watch?v=MZIuicaZNI4. Lapkričio 28 dieną laidoje "Labas rytas" 7.50 bus tiesioginis interviu su bendruomenės atstovu. Ačiū už palaikymą. www.gelgaudiskisatgaiva.lt

----------------------------------------------------------------

 

2011-11-28  Mažeikių viešojoje bibliotekoje 2011 m. gruodžio 2 d. 16 val. vyks susitikimas su televizijos žurnaliste, populiarių laidų vedėja PALMIRA GALKONTAITE  ir jos knygos „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“ pristatymas. Maloniai kviečiame į susitikimą.

 

------------------------------------------------------------------

 

2011-11-28  Kviečiame lapkričio 29 d. (antradienį) 16 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje į susitikimą su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro darbuotojais ir naujų knygų pristatymą. Atminimo programų skyriaus vyriausioji programų specialistė Rūta Trimonienė pristatys šiais metais išleistą rezistencijos atlasą „Vakarų Lietuvos partizanų sritis“. Apie naują atsiminimų knygą „Tremties dienoraščiai. Bliūdžių šeimos istorija“ pasakos lggrtc istorinių tyrimų programų skyriaus specialistė Monika Kareniauskaitė. Bus demonstruojamas filmas  „Partizaninis karas Lietuvoje 1944-1953 m.“ bei Lggrtc skelbiamo respublikinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ vaikų piešiniai. Lggrtc leidybos skyriaus vyriausioji vadybininkė Rima Alejūnienė platins šios leidyklos knygas. Maloniai kviečiame apsilankyti.

-----------------------------------------------------------------

 

2011-11-14  Kviečiame į Mažeikių rajono NVO asociacijos narių susirinkimą š.m. 2011-11-17 d., 16.00 val. Mažeikių viešojoje bibliotekoje, metodikos skyriuje (3 aukštas), Laisvės g. 31/14, Mažeikiai. Lauksime Jūsų atsakymo dėl dalyvavimo e. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

-------------------------------------------------------------

 

2011-11-14  UAB "Factus Dominus" Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu atlieka tyrimą apie nevyriausybinio sektoriaus institucinį tvarumą, savanorių įtraukimą, tarpusavio bendradarbiavimą, indėlio į šalies ūkio augimą galimybių plėtojimą. Norėdami išsiaiškinti NVO padėtį, problemas ir lūkesčius, prašome Jūsų pagalbos. Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, todėl Jūs visada turite teisę atsisakyti dalyvauti apklausoje. Tyrimas yra anoniminis ir tai reiškia, kad Jūsų atsakymai bus panaudoti tik apibendrintai analizei. Anketoje niekur nereikia rašyti savo vardo ar kitų asmens duomenų. Anketą rasite paspaudę ant nuorodos: http://factus.lt/survey/index.php?sid=88528&lang=lt

------------------------------------------------------------

 

2011-11-14  Mažeikių viešosios bibliotekos salėje vyksta rankdarbių klubo „Rankos“ siuvinėjimo kryželiu darbų paroda „Ten, kur nuneša svajos...“ Paroda veiks iki gruodžio 1 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

------------------------------------------------------------

 

2011-10-27  2011 m. lapkričio 3 d. (ketvirtadienį) 17 val. Viešosios bibliotekos salėje literatūrinę muzikinę programą „YRA  TIKTAI  TĖVYNĖ“, kurioje skambės Justino Marcinkevičiaus dramų, poemų fragmentai, eilėraščiai ir dainos Poeto tekstais, atliks aktorius Petras Venslovas, Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė Giedrė Juknevičiūtė-Beinarienė, Kauno Valstybinio choro koncertmeisterė Beata Vingraitė, klarnetininkas Valdas Andriuškevičius. Maloniai kviečiame dalyvauti. Renginys nemokamas

------------------------------------------------------------

 

2011-10-27  Nuo 1991m. savanorišką veiklą organizuojanti VšĮ „Actio Catholica Patria“ šiuo metu įgyvendina projektą „Mokymų kursų organizavimas jaunimo savanorišką veiklą plėtojančioms organizacijoms“, finansuojamą LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Mokymų tikslas - iki š.m. gruodžio 1 d. suteikti organizacijoms bei įstaigoms (12 skirtingų savivaldybių), organizuojančioms ar siekiančioms organizuoti savanorišką veiklą, žinių ir gebėjimų, pasidalinti praktine patirtimi apie:
– kokybišką jaunimo įtraukimą į savanorišką veiklą;
– savanoriškos veiklos planavimą ir organizavimą;
– savanorių palaikymą ir motyvavimą;
– savanorių rengimą masiniams renginiams;
– savanorystės modelius;
– mažiau galimybių turinčio jaunimo įtraukimą į savanorystę;
– savanoriškos veiklos įstatymą; 
– sudaryti sąlygas organizacijoms dalintis gerąja patirtimi.
Mažeikių miesto bei rajono savivaldybių organizacijas/ įstaigas kviečiame lapkričio 3-4 d.  10-18 val. Mokymai vyks Mažeikių mieste. Detalesnę informaciją apie vietą ir tikslų laiką išsiųsime užsiregistravusiems dalyviams el. paštu. 
Dėmesio - mokymai vykdomi tik susirinkus daugiau nei 10 dalyvių. Mokymų trukmė – 2 dienos. Dalyviams, atvykstantiems iš rajono ar tolimesnių vietų yra galimybė suteikti apgyvendinimą, tai Jums nieko nekainuoja, tad kviečiame raginti organizacijas iš atokesnių vietų prisijungti. Mokymų metu taip pat aprūpiname visomis priemonėmis bei maitinimu. Visiems sudalyvavusiems mokymuose įteikiami pažymėjimai tvirtinantys Jūsų kompetenciją dirbti su savanoriais.
Mokymų programa bus sudaroma atsižvelgiant į Jūsų poreikius, todėl dalyvius prašome registruotis užpildant anketą  http://www.publika.lt/apklausa-15-4e8afe9623099.html. iki lapkričio 2 dienos!
 
Visais klausimais prašome kreiptis: Tel. nr. 8-600 19550 (Milda Lukoševičiūtė)  el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

-----------------------------------------------------------

 

2011-10-24  Užsiregistravę atstovai į informacinį seminarą Telšiuose, skirtą NVO fondo pareiškėjams, išvyksta spalio 26 d. 12.15 val. nuo PC IKI.

----------------------------------------------------

 

2011-10-11 Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“ vykdydama projektą „Veiklus jaunimas – aktyvi visuomenė“ kviečia teikti pasiūlymus apdovanojimams „Jaunojo savanorio debiutas“ nominacijai. Teikti kandidatūrą gali tiek NVO asociacijos, tiek pavieniai asmenys. Teikiant kandidatūrą prašome užpildyti:
1. Apdovanojimui teikiamas asmuo –
2. Apdovanojimui siūlomo asmens veiklos aprašymas –
3. Teikiančio asmens ar organizacijos kontaktai. (tel. e-paštas) –

Jūsų pateiktas kandidatūras vertins ir išrinks sudaryta komisija.
Apdovanojimai bus teikiami š.m. gruodžio 8 d. Savanorių forumo „Pasirinkimai“ metu.
Siūlymus teikti iki š.m. lapkričio 28 d. e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

----------------------------------------------------------

 

2011-10-11 Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacija vykdydama projektą „NVO kompetencijos didinimas – kelias į demokratinę ir pilietinę visuomenę“ kviečia teikti pasiūlymus apdovanojimams „Metų savanoris“ nominacijai. Teikti kandidatūrą gali tiek NVO asociacijos, tiek pavieniai asmenys. Teikiant kandidatūrą prašome užpildyti:
1. Apdovanojimui teikiamas asmuo –
2. Apdovanojimui siūlomo asmens veiklos aprašymas –
3. Teikiančio asmens ar organizacijos kontaktai. (tel. e-paštas) –

Jūsų pateiktas kandidatūras vertins ir išrinks sudaryta komisija.
Apdovanojimai bus teikiami š.m. gruodžio 8 d. Savanorių forumo „Pasirinkimai“ metu.
Siūlymus teikti iki š.m. lapkričio 28 d. e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

------------------------------------------------------------

 

2011-10-10  SUKURK Lietuvos PIRMININKAVIMO ES Tarybai LOGOTIPĄ! Lietuva 2013 m. antrąjį pusmetį pirmą kartą istorijoje pirmininkaus Europos Sąjungos Tarybai. Mūsų valstybei tai išskirtinė galimybė parodyti gebėjimus valdyti sudėtingus ES sprendimų priėmimo procesus, didinti Lietuvos žinomumą, sustiprinti Lietuvos įtaką ir įtvirtinti ES vertybes Lietuvos visuomenėje.
Užsienio reikalų ministerija organizuoja logotipo idėjos konkursą ir kviečia kurti pirmininkavimo ES Tarybai logotipo idėjas. Galbūt būtent pagal Tavo piešinį bus sukurtas Lietuvos pirmininkavimo logotipas, kuris visą pusmetį bus šalies vizitinė kortelė įvairiuose renginiuose, pirmininkavimo tinklalapyje, televizijos laidose ir puikuosis ant visų Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai suvenyrų. Konkurso laimėtojui (ir jį lydinčiam asmeniui) dovanos kelionę - Briuselis, kokį Tu nori pamatyti - t.y. parodys tą ES sostinės veidą, kuris labiausiai domina konkurso laimėtoją (gal tai architektūra, technologijos, mada, muzika...?)  Viešnagės programą organizatoriai sudarys drauge su laimėtoju.

Skaityti daugiau...

 

2011-10-01   Išaušęs gražus rugsėjo 24d. rytas nepagailėjo nei saulės, nei šilumos. Didelis Mažeikių nevyriausybinių organizacijų narių būrys, kartu su Loreta Rubežiene kuri kuruoja NVO organizacijas, pajudėjo Latvijos link – tai buvo pažintinė kelionė, kurios metu pasidalinome patirtimi įgyvendinat projektus, vystant organizacijų veiklą ir pan.

Skaityti daugiau...

 

2011-10-01 Vyriausybė pritarė juridinių asmenų dokumentų pakeitimų registravimui elektroniniu būdu. Vyriausybės posėdyje pritarta Teisingumo ministerijos siūlymams dėl galimybės individualioms įmonėms, uždarosioms akcinėms bendrovėms, asociacijoms ir viešosioms įstaigoms steigimo dokumentus keisti elektroniniu būdu. Artimiausiu metu, norint keisti šių juridinių asmenų steigimo dokumentus, tai bus galima padaryti elektroniniu būdu. Prisijungus prie VĮ „Registrų centras" savitarnos sistemos, adresu http://www.registrucentras.lt/savitarna/  ir pakeitus bei pasirašius dokumentą kvalifikuotu elektroniniu parašu, jį bus galima pateikti tiesiogiai VĮ „Registrų centras". Dėl to, jog nebereikės asmeniškai lankytis VĮ „Registrų centras" ir notaro biure, sumažės dokumentų keitimo lėšų bei laiko sąnaudos. VĮ „Registrų centras" informacinėje sistemoje esantys dokumentai bus tikrinami automatiniu būdu, todėl individualios įmonės, uždarosios akcinės bendrovės, viešosios įstaigos ir asociacijos, norėdamos keisti steigimo dokumentus, juos turės sudaryti vadovaudamosis ūkio ir teisingumo ministrų patvirtintomis pavyzdinėmis formomis. Per metus vidutiniškai registruojama apie 8 000 juridinių asmenų steigimo dokumentų pakeitimų. Be steigimo dokumentų pakeitimų teikimo internetu, VĮ „Registrų centras" elektroninėje erdvėje jau yra sudaręs sąlygas atlikti individualių įmonių, uždarųjų akcinių bendrovių bei asociacijų steigimo ir registravimo procedūras.

-----------------------------------------------------------

 

2011-09-23  Mažeikių rajono NVO asociacija vykdo projektą „NVO kompetencijos didinimas – kelias į demokratinę ir pilietinę visuomenę“. Š.m. spalio 14 d. Mažeikių Pavasario vidurinės mokyklos skaitykloje vyks seminaras „Darbas su jaunimu: tarpkultūrinis bendravimas ir bendradarbiavimas (lektorė Rolanda Šliažienė)“. Vietų skaičius ribotas.  Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Projektą finansuoja Mažeikių rajono savivaldybė.

-------------------------------------------------------------

 

2011-09-15 Mažeikių viešosios bibliotekos salėje, Rugsėjo 21 d. 18.30 val. vyks nepriklausomų Mažeikių fotografų darbų parodos „Aplenkęs laiką“ pristatymas. Ekspozicijoje, skirtoje Vytauto Mačernio 90-mečiui, 17 autorių fotografijos, susijusios su poeto gyvenimu ir kūryba. Parodos pristatyme dalyvaus nuotraukų autoriai, Vytauto Mačernio poeziją skaitys Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos skaitovai. Maloniai kviečiame dalyvauti.

--------------------------------------------------------------

 

2011-09-15  Mažeikiečių dėmesiui! Rugsėjo 21 d. (trečiadienį) Viešosios bibliotekos salėje (Laisvės g. 31/Vasario 16-osios g. 14) vyks seminaras „SVEIKATOS SVARBA SENYVO AMŽIAUS ŽMONĖMS“  Seminaro pradžia 13.00 valandą. Maloniai kviečiame Mažeikių rajono gyventojus dalyvauti seminare, įėjimas nemokamas. Vykdo: Mažeikių rajono Alzheimerio ligos klubas „Brėkšva“.  Remia: Mažeikių rajono savivaldybė  

------------------------------------------------------------

 

2011-09-08  Jaunimo ir moters užimtumo centras rugsėjo 9 d. organizuoja atvirų durų dieną. Tema „Mes parinksim Tau makiažo spalvą“. Renginys vyks nuo 11.00 val. Registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   arba skambinti: Tel. 8 615 39588,  8 646 63588

 
Daugiau skaitinių..
Apklausa
Ar dalyvausite GMD 2017 Gegužės 20 d. Mažeikiuose?
 
Orai