Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Paieška
Prisijungimas
Lankomumas
Turinio peržiūrėjimai : 255786
Šiuo metu naršo
Mes turime 23 svečius online

2011-07-19  VŠĮ Nacionalinės plėtros institutas kviečia dalyvauti seminare ,,Inovatyvus verslas" nuo įdėjos iki finansinių galimybių, Mažeikių jaunimo ir moters užimtumo centre liepos 20 d. 15val., Ventos 8A. Bus išduodami pažymėjimai ir dalomoji medžiaga, vaišinama kava. Registruotis JMUC centre. Ema Prušinskienė tel. 8-615-39588, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

2011-06-29 Žemės ūkio ministerijos vykdomas projektas Kviečia Mažeikių rajono gyventojus dalyvauti VERSLO, BENDRAVIMO IR STRESŲ BEI KONFLIKTŲ VALDYMO SEMINARUOSE. Bus vaišinama pietumis. Seminarai nemokami. Dalyvavimas galimas tik užsiregistravus iš anksto. Atėjusieji į seminarus be išankstinės registracijos - neįleidžiami. Dalyvių skaičius ribotas. Išduodami pažymėjimai. Seminarai vyks 2011 m. birželio 30., liepos 1 d.  Registracija vyksta telefonu. Jaunimo ir moters užimtumo centras, Ema Prušinskienė, tel. 8 615 39588, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai                     

 

2011-06-19 Žemės ūkio ministerijos vykdomas projektas Kviečia Mažeikių rajono gyventojus dalyvauti RENGINIŲ ORGANIZATORIŲ MOKYMUOSE. Bus vaišinama pietumis. Mokymai nemokami. Dalyvavimas galimas tik užsiregistravus iš anksto. Atėjusieji į seminarus be išankstinės registracijos - neįleidžiami. Dalyvių skaičius ribotas. Išduodami pažymėjimai. Seminarai vyks 2011 m. birželio 20 -23 d. Registracija vyksta telefonu. Jaunimo ir moters užimtumo centras, Ema Prušinskienė, tel. 8 615 39588, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

2011 06 15  ES struktūrinių fondų paramos projektas „Kompiuterinės žinios ir įgūdžiai visapusiškam tobulėjimui“ Kviečia mokytis visus, ypač vyresnius nei 45 metų gyventojus,  kompiuterinio raštingumo kursuose. Mokymų programa (24 ak. val.):
Akivaizdinės studijos kompiuterių klasėse – 20 ak. val. ir nuotolinės studijos - 4 ak. val.

Skaityti daugiau...

 

2011 06 09  Mažeikiuose birželio 17,18 dienomis vyks festivalis GERS 2011.

Pridedama Blues & Rock Festivalis Gers 2011 PROGRAMA

Skaityti daugiau...

 

2011 06 13  Žemės ūkio ministerija vykdo projektą „Kaimo vietovių darbo jėgos persiorientavimo iš žemės ūkio į kitas veiklas skatinimas Lietuvoje“. KVIEČIAME MAŽEIKIŲ RAJONO  gyventojus, MAŽEIKIŲ MIESTO gyventojus turinčius žemės rajone, MAŽEIKIŲ MIESTO gyventojus priklausančius vietos veiklos grupei, kaimo bendruomenei ar kitoms kaimo plėtros srityje veikiančioms organizacijoms Dalyvauti seminaruose  „SURASK GALIMYBĘ NAUJAI VEIKLAI“. Seminarai vyks 2011 m. birželio 15d. Seminarų trukmė nuo 9:00 iki 16:00 val. 

Skaityti daugiau...

 

2011 06 13  Birželio 9-11 d. Klaipėdos m. savivaldybės Girulių kempinge vyko 6-oji Jaunimo vasaros akademija ,,Kartu mes galim daug” kurioje dalyvavo jaunimas iš 22 savivaldybių. Mūsų savivaldybei atstovavo Žemaitijos skautų organizacijos nariai iš Sedos Medeinos ir Mažeikių Žemynos draugovių vadovaujami skautininkės V. Katkuvienės.

Skaityti daugiau...

 

2011 06 13  2011 m. paskelbti Europos savanoriškos veiklos metais, kuriais tiek Lietuvoje, tiek visoje Europos Sąjungoje siekiama didinti savanorystės matomumą, skatinti savanorystės pripažinimą, sudaryti savanoriškai veiklai palankesnes sąlygas ir skatinti piliečius įsitraukti į savanorišką veiklą. Visus 2011 metus 27-iose Europos Sąjungos šalyse yra organizuojamas specialus Europos savanoriškos veiklos metų turas. Vilniuje jis vyks 2011 m. birželio 21 – 23 dienomis Vilniaus rotušėje. Europos savanoriškos veiklos metų turas suteiks galimybę įvairaus profilio organizacijoms, dirbančioms su savanoriais, pristatyti ir viešinti savo veiklą bei pritraukti potencialius savanorius. Tai taip pat puiki galimybė sutelkti nevyriausybinių organizacijų, valdžios ir verslo įmonių atstovus efektyviam dialogui dėl savanorių statuso ir palankesnių sąlygų savanoriškai veiklai sudarymo. Lankytojai galės dalyvauti diskusijose, konferencijoje, išgirsti tikrąsias savanorių istorijas ir susipažinti su įvairių organizacijų veikla. Rotušės aikštėje vyks įvairių kolektyvų pasirodymai, TEObusas transliuos dokumentinius filmus apie savanorius. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti Europos savanoriškos veiklos metų ture Vilniuje. Daugiau informacijos apie Europos savanoriškos veiklos metų turą Vilniuje, programą ir registracijos formą rasite tinklalapiuose www.nisc.lt/forumas arba www.socmin.lt. Europos savanoriškos veiklos metų turą Lietuvoje organizuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru.
                                                                                           

 

2011 06 11 Vykdydami nevyriausybinių organizacijų projektą „Lietuvos ir Vokietijos patirties socialiniame darbe pasidalijimas“ asociacijos „Bendraukime“ narės Lijana Malakauskaitė, Sandra Sičiūnienė, Irena Sakauskienė ir Zita Jonauskienė gegužę lankėsi Vokietijoje, Steinfurt’o apskrityje.

Skaityti daugiau...

 

2011 06 09 Mažeikiuose, Birželio 14 d. nuo 15 iki 17 val. Viešosios bibliotekos salėje bus demonstruojami mažeikiškio fotografo, keliautojo, ekspedicijų į tremtinių vietas organizatoriaus ir vadovo, „Lemties" bendrijos nario Gintauto Aleknos sukurti dokumentiniai filmai „2001 metų ekspedicija Sibire“, „Biriusinsko tremtiniai“, „Išlikti ir papasakoti“, „Prisiminimai apie Sibirą“. Salėje veikia ir G. Aleknos fotografijų paroda „Sibiro kančių keliai“, skirta Gedulo ir vilties dienai. Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

2011 05 25 Teisingumo ministras siūlo supaprastinti asociacijų steigimą, numatant galimybę steigimo dokumentus patogiai užpildyti ir iš karto perduoti valstybės įmonės Registrų centro tvarkomam Juridinių asmenų registrui internetu. Siūloma šią procedūrą padaryti paprastesne įtvirtinant galimybę steigiantiems asociacijas steigimo dokumentus pagal pavyzdines dokumentų formas parengti ir perduoti Juridiniam asmenų registrui tiesiogiai internetu. Taip asociacijų steigėjai sutaupys nemažai laiko ir lėšų, kadangi jiems nebereikės rinktis keletą kartų, iš pradžių rengiant steigimo sutartį, tuomet šaukiant steigiamąjį susirinkimą bei tvirtinant įstatus, o taip pat varstyti ir notarų biurų durų. Šiuos pokyčius įtvirtinantis ministro įsakymo „Dėl pavyzdinės asociacijos steigimo sutarties formos ir pavyzdinės asociacijos įstatų formos patvirtinimo" projektas šiuo metu yra pateiktas visuomenei ir suinteresuotoms institucijos derinti. Iki š.m. birželio 2d. galima pareikšti savo pastabas ir pasiūlymus dėl šio teisės akto projekto. Daugiau informacijos rasite informaciniame tinklalapyje nevyriausybinėms organizacijoms "Trečiasis sektorius"  - http://www.3sektorius.lt/?list=3&content=4053

 

2011 05 19 Mažeikiuose svečiuosis kraštietis Helmutas Lisinas. Gegužės 27 d. į Mažeikius atvyksta mūsų kraštietis, žymus stalo teniso žaidėjas bei jo populiarintojas Helmutas Lisinas, neseniai išleidęs naują knygą „Paauglio skrydis į pasaulio platumas“. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 12 val. jis susitiks su mažeikiškiais. Atvykimo tikslas – ne tik naujos knygos pristatymas, bet ir jos dovanojimo akcija. Tai antroji garsaus kraštiečio knyga (pirmoji – „Džiunglių nenuorama“, 1994), kurioje atskleisdamas jaunimui sveiko ir aktyvaus gyvenimo paslaptis, autorius siekia jiems perduoti savo kaip tenisininko ir trenerio patirtį. Knygoje, iliustruotoje žaismingais piešinukais, nuotraukomis, gausu H. Lisino gyvenimo Mažeikiuose prisiminimų, informacijos apie tenisininkų varžybas ir nuotykius įvairiuose šalies bei užsienio miestuose. Kviečiame nevyriausybių organizacijų (jaunimo, neįgaliųjų ir kt.) atstovus į renginį Viešojoje bibliotekoje.

 

2011 05 18 Gegužės 31 d. į Mažeikius atriedės „Kino busas“. Tądien nemokamai du kino filmai  bus rodomi Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre (Naftininkų g. 11). „Kino busas“ – tai edukacinis projektas vaikams ir jaunimui, puoselėjantis nekomercinį kiną ir skatinantis juo domėtis.

Skaityti daugiau...

 

2011 05 18 Kiekvienas miestas ar miestelis ieško būdų būti unikalus ir turėti tai, kuo gyventojai galėtų džiaugtis ir didžiuotis - kas gražiu senamiesčiu, kas aktyvia vietos bendruomene ar giliomis švenčių tradicijomis. Naujas Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuojamas projektas – konkursas „Savanoriškos veiklos sostinė“ – skatina didžiuotis savanoriais ir jų atliekama veikla. Projektas remiamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Skaityti daugiau...

 

2011 05 18 Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus 2011 m. gegužės 17 d. įsakymu Nr. A1-964 dėl lėšų skyrimo, tvirtina asociacijų, laimėjusių NVO kūrybinių, veiklos ir organizacijų kompetencijų ugdymo konkursą sąrašą (pridedama).

Skaityti daugiau...

 

2011 05 10 Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“ š.m. gegužės 3 d. sukvietė jaunimo organizacijų atstovus pasidalinti mintimis apie rajono jaunų žmonių visuomeninį gyvenimą, jų poreikius, problemas. Pasitarime dalyvavo skautų, jaunųjų socialdemokratų, Moterų katalikių sąjungos, motociklininkų susivienijimo „Juodvarniai“, „Verslios kartos“ atstovai, mokyklų ir gimnazijų moksleiviai.

Skaityti daugiau...

 

2011 04 29 Toliau tęsiamas projektas  “Struktūrinio dialogo stiprinimas regionuose 2010-2011“. Ačiū visiems aktyviai dalyvavusiems pradiniame "Įgalinimo pažinti ir atstovauti interesus seminare" Mažeikiuose. Š.m. gegužės 3 d. (antradienis) 15 val.  Stoties g. 18 (2 aukšto salėje) vyks susitikimas su Mažeikių rajono švietimo skyriaus vedėju Apolinaru Stonkum ir vyr. specialiste Loreta  Rubežiene. Norintys dalyvauti susitikime registruojasi: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  Nepraleiskite puikios progos išsakyti savo mintis ir gauti informaciją.

 

2011 04 28  Artėja 1 veiksmo „Aktyvių piliečių Europa“ paraiškų teikimo terminai. 
Primename, jog iki 2011 m. birželio 1 d. paraiškas galima teikti trims programos „Europa piliečiams“ 1 veiksmo priemonėms.

Skaityti daugiau...

 

2011 04 28 Balandžio 29 d. 16 val. Literatų sambūris „Aura“ Viešojoje bibliotekoje organizuoja literatūrinę šventę „Išskleiskim minčių žolynus“. Renginio metu bus pristatomos naujos knygos: Mažeikių krašto literatų kūrybos rinktinė „Minčių žolynai“, Vlado Daukanto „Gyvenimo rate“, Vidos Karevos „Žemė žiūri į dangų“, Almos Krapauskienės „Tu su manim“. Vyks muzikinė vakaronė. Kviečiame visus, kurie myli poeziją ir dainą. Galėsite įsigyti naujausių knygų, pabendrauti su autoriais. Mažeikių viešosios bibliotekos kolektyvas

 

2011 04 08 Informacija apie projektą. Informuojame, kad  Mažeikių rajone vykdomas žemės ūkio  ministerijos  projektas  ,,Surask galimybę naujai veiklai“. Nemokamai bus mokoma šių specialybių: Suvirintojų elektra, virtuvės darbuotojų,  renginių organizatorių, mažų įmonių steigimo ir valdymo, poilsio organizatoriaus. Kreiptis į jaunimo ir moters užimtumo centrą  tel.:8 609 98277, 8 652 34548

 
Daugiau skaitinių..
Apklausa
Ar dalyvausite GMD 2017 Gegužės 20 d. Mažeikiuose?
 
Orai