Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Paieška
Prisijungimas
Lankomumas
Turinio peržiūrėjimai : 252308
Šiuo metu naršo
Mes turime 2 svečius online

2011 03 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija pradėjo lėšų rinkimo akciją pagalbai Japonijoje. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija, reaguodama į susidariusią situaciją Japonijoje, paskelbė lėšų rinkimo akciją, kurios tikslas – padėti nukentėjusiesiems. Iki balandžio 14 dienos žmonės kviečiami pervesti pinigų į draugijos sąskaitas trijuose bankuose.

Skaityti daugiau...

 

2011 03 15 Informacija apie tarptautinius projektus.

Skaityti daugiau...

 

2011 03 14. Kvietimas į renginį. Ukrinų kaimo bendruomenė 2011 m. kovo 18 d. 15:00 val. kviečia į renginį Ukrinų kultūros namuose, skirtą baudžiavos panaikinimo 150 m. jubiliejui paminėti. Dalyvauja: Istorijos instituto direktoriaus pavaduotoja mokslo reikalams vyr. mokslo darbuotoja dr. Zita Medišauskienė, tema - Baudžiavos panaikinimas - esminis postūmis modernios visuomenės kūrimuisi Lietuvoje. Literatūros ir tautosakos instituto mokslo tarybos pirmininkė Bronė Stundžienė, tema - Baudžiavos atgarsiai lietuvių folklore. Vilniaus Dailės akademijos doc. dr. Alfredas Širmulis, tema - Baudžiavos panaikinimo atspindžiai S. Gailevičiaus kūryboje. Parapijos klebonas Egidijus Jurgelevičius, tema – Kunigaikščių Oginskių vaidmuo panaikinant baudžiavą. Koncertuoja Ukrinų kultūros namų saviveiklininkai, vadovai Jūratė ir Kęstutis Šiauliai.

 

2011 03 15. Kvietimas į pasitarimą. NVO ir „Apskrito stalo“ asociacijos narių dėmesiui! Š. m. kovo 21 d. 16.30 Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks NVO asociacijos narių pirmininkų arba atstovų pasitarimas dėl nevyriausybinių organizacijų projektų (programų) finansavimo 2011 metais konkurso. Pasitarimas vyks I aukšto salėje. (Detalesnė informacija išsiųsta į oficialius asociacijų el. paštus)

 

2011 03 10 Kvietimas. Kūrybinės raiškos centras kviečia jaunimo darbuotojus, jaunimo nevyriausybinių organizacijų atstovus, vietinių ir tarptautinių jaunimo veiklų koordinatorius į tarptautinių mokymų „Quality in Action“ rezultatų pasidalijimo mokymus „Misija: kokybė“ Šiaulių regione. Renginys vyks 2011 metų balandžio 8-10d. (pradžia penktadienį nuo 14val.) Micaičiuose, Šiaulių rajone. Registracija į mokymus vyksta iki kovo 27d. siunčiant dalyvio anketą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Susidomėjote? Norėtumėte dalyvauti?  Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 864128345.

 

2011 03 08 Seminaras. Organizuojamas seminaras „Youth work: enhancing youth employability?“, 2011 m. balandžio 28-29 d., Slovėnijoje. Seminaru siekiama apžvelgti darbo su jaunais žmonėmis vaidmenį ir kompetencijų - reikalingų didinti jaunų žmonių įsidarbinimą, socialinį užimtumą - įgijimą. Dėmesys seminare bus skiriamas neformaliam ugdymui mobilumo programose. Dalyvauti yra kviečiami jaunimo darbuotojai; jaunimo srities, reikalų tyrėjai; sprendimų priėmėjai ar kito pobūdžio ekspertai, bet dirbantys dėl, su jaunimo socialinio užimtumo. Daugiau informacijos: http://www.jtba.lt/naujienos/506

 

2011 02 23 Europos Parlamento Informacijos biuro informacija. Europos Parlamento Informacijos biuras pradeda įgyvendinti projektą "ES karta", skirtą Lietuvos jaunimui. Pagrindinis projekto tikslas - sužinoti iš pirmų lūpų, kodėl jaunimas Lietuvoje yra tarp pasyviausių visuomenės grupių ir paskatinti jaunimą tapti aktyvesniaisi visuomenės dalyviais - domėtis Lietuvoje ir Europos Sąjungoje vykstančiais procesais, geriau suvokti savo europietišką tapatybę, Lietuvos interesus Europos Sąjungoje. Pagrindinė projekto veikla - diskusijos su jaunimo atstovais, į kuriuos kviečiame jaunimo nevyriausybines organizacijas, susivienijimus, pavienius aktyvistus.

 

Skaityti daugiau...

 

2011 02 28 Kvietimas į paskaitas. 2011 metų kovo 16 dieną (trečiadienį) 10:00 ir 13:00 valandomis Mažeikių miesto ir rajono 12 klasių mokiniai kviečiami į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei Mažeikių Švietimo centro paskaitą "Asmeninės karjeros planavimas: mados, dilemos ir pasirinkimai".

Skaityti daugiau...

 

2011 03 02 Kvietimas. Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2011 m. kovo 9 d. 17 val. kviečia į literatūros ir muzikos vakarą „Kiekvienas, kas kyla, kelia pasaulį“ (Šatrijos Ragana), skirtą rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos 134-osioms gimimo metinėms. Programoje: Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos moksleivių poetiniai skaitymai „Kokia graži tu pareini“ (J.Vaičiūnaitė). Rašytojos Šatrijos Raganos premijos įteikimas Snieginai Chriščinavičienei. Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos bendruomenės koncertas.

 

2011 02 28 Teisinė pagalba. Teisininkė Lina Rimkienė konsultuoja finansų ir šeimos teisės klausimais. Padeda suredaguoti prašymus ir paklausimus į įvairias valdžios institucijas. Konsultuoja skolinimosi, kreditavimo ir skolos atgavimo klausimais bei sudarant įvairias sutartis. Teisininkė konsultacijas teikia savanorystės pagrindais (nemokamai). Kreiptis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

2011 03 01 Surašymas. Kovo 1 d. prasideda visuotinis gyventojų ir būstų surašymas. Pirmą kartą suteikta galimybė susirašyti el. būdu. Tai patogu, saugu ir paprasta. Susirašyti el. būdu bus galima nuo kovo 1 iki 14 d. adresu www.esurašymas.lt. Nesusirašiusius el. būdu gyventojus balandžio 5–gegužės 9 d. lankys surašinėtojai. Nelaukime surašinėtojo – susirašykime elektroniniu būdu.

 

2011 02 25 Kvietimas. Tarptautinė organizacija Telecentre-Europe š.m. vasario 28 – kovo 4 d. Europos Komisijos paskelbtos e. įgūdžių savaitės metu inicijuoja kampaniją INTERNETO SAVAITĖ 2011. Lietuvoje iniciatyvą vykdo aljansas „Langas į ateitį“ kartu su partneriais. INTERNETO SAVAITĖ 2011 yra skirta plačiajai visuomenei, ypatingai tiems, kurie dar tik pradeda ir dar nėra įgudę IKT naudotojai. Kviečiame Jus, visus bendruomenės narius, Jūsų draugus ir pažįstamus aktyviai įsijungti į INTERNETO SAVAITĖ 2011 akciją, t.y. vasario 28 – kovo 5 dienomis mokymus pradėti registruojantis interneto vartotojų skaičiuoklėje.

Skaityti daugiau...

 

2011 02 23 JMUC Organizuojamos pamokėlės. Mažeikių jaunimo ir moters užimtumo centras 14 – 17 metų jaunimui organizuoja grožio pamokėles kuriose išmoksite makiažo spalvų priderinimo, susipažinsite su makiažo ir kosmetinio masažo pagrindais, papuošalų gamybos pradmenimis, rūbų spalvos parinkimu pagal asmens spalvų gamą ir kt. Detalesnė informacija: www.jmuc.lt ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

2011 02 17 Kvietimai į kursus ir mokymus.

1. Kvietimas dalyvauti mokymo kursuose kultūros darbuotojams, 2011 m. kovo 14-18 d., Kaune. Mokymų kursų metu bus gilinamasi į darbo su jaunais žmonėmis specifiką – jaunų žmonių (grupių) poreikius, norus, gyvenimo būdų specifiškumus, atsižvelgiant į nūdienos iššūkius, konkrečias patirtis ir egzistuojančias galimybes; jaunų žmonių įtraukimą ir motyvavimą per savanorišką veiklą;  tarpkultūriškumą tarp dviejų žmonių, jų grupių, subkultūrų, tautybių kaip resursą ir galimybę kultūrinei veiklai; kultūros darbuotojo vaidmenį ir laikyseną jauno žmogaus atžvilgiu. Praktiškai susipažįstama su neformaliojo ugdymo pritaikymo galimybėmis vietinėje ir tarptautinėje kultūrinėje veikloje; susipažįstama su Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“ vertybėmis ir galimybėmis per realius pavyzdžius ir su kitais finansavimo šaltiniais bei galimybėmis. Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas.

Skaityti daugiau...

 

2011 02 15 Popietė Justinui Marcinkevičiui atminti. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, 2011 m. vasario 18 d. (penktadienį) 16 val. popietė Justinui Marcinkevičiui atminti „Paukštis – į dangų. Žodis – į širdį“. Kviečiame kartu prisiminti Lietuvos dainiaus gražiausius posmus, jo žodžius ir mintis... Organizatoriai: Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.

 

2011 02 02. 2011 m. vasario 10 d. 16.30 val. Mažeikių rajono švietimo skyriaus salėje (Stoties g. 18) NVO FORUMAS „MES ESAME“   PROGRAMA:  

Skaityti daugiau...

 

2011 01 20 Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacijos „Apskritas stalas“ narių dėmesiui. Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas stalas“ kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba organizuoja  „Įgalinimo pažinti ir atstovauti interesus“ seminarą.  Seminaras vyks  2011 m. vasario 12 – 13 d.  Seminaras nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome rašyti e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

2011 01 18 Kviečiame teikti ES programos „Veiklus jaunimas“ paraiškas iki 2011 m. vasario 1 d. Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programos „Veiklus jaunimas” įgyvendinimą Lietuvoje, informuoja, kad iki 2011 m. vasario 1 d. priimamos paraiškos šių projektų finansavimui:

Skaityti daugiau...

 

2011 01 07 Kultūros ministerija ir Atviros visuomenės instituto Pagalbos fondas Lietuvoje skelbia paraiškų priėmimą bendram konkursui „Regionų kultūros projektai, mažinantys kultūrinę ir socialinę atskirtį“. Konkurso tikslas – skatinti kultūros sklaidą Lietuvos regionuose, kuria siekiama mažinti kultūrinę bei socialinę atskirtį, stiprinti įvairius bendruomenių kultūrinius ir socialinius poreikius tenkinančius centrus, prisidėti prie regionų sociokultūrinės aplinkos gerinimo. 

Skaityti daugiau...

 
Apklausa
Ar dalyvausite GMD 2017 Gegužės 20 d. Mažeikiuose?
 
Orai