Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Paieška
Prisijungimas
Lankomumas
Turinio peržiūrėjimai : 252308
Šiuo metu naršo
Mes turime 1 svečią online

Mokymai

2016-03-25 Balandžio 4 d. 11 val. Mažeikių viešosios bibliotekos salėje (Laisvės g. 31, I aukštas) vyks mokymai, kaip naudotis nauja bibliotekos įranga: interaktyviu ekranu Smart ir interaktyviais žaidimais.  Tai viena iš projekto „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras veiklų“. Kviečiame kartu su bibliotekininkais mokytis ir NVO narius, kurie pageidaus organizuoti bibliotekoje seminarus, renginius savo organizacijų nariams ar bendruomenei, panaudodami bibliotekos įrangą. Pageidautume, kad NVO nariai registruotųsi iš anksto šiais telefonų numeriais: 44439 (Dangira), 26841 (Irena).

-------------------------------------------------------------------

 

NVO mokymai

2016-03-10 Kovo 9 d., per 40 Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų atstovų dalyvavo mokymuose, kuriuos organizavo  Mažeikių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba. Nevyriausybininkai buvo supažindinti su 2016 m. projektų finansavimo konkurso sąlygomis. Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė apžvelgė pagrindinius šių metų konkurso reikalavimus ir prioritetus. Švietimo skyriaus vyr. specialistė A.Purauskytė pristatė Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016-03-09 d. įsakymu Nr. A1-388 patvirtintus Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų projektų (programų) finansavimo konkurso tvarkos aprašą.  Mažeikių NVO asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis patarė, kaip  pildyti konkurso paraiškos formą. Buvo atsakyta į susirinkusiųjų klausimus.
2016 m. vasario 19 d. Mažeikių rajono tarybos sprendimu Nr. T1-34 patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės 2016 metų biudžetas, kuriame numatyta 21 000 (dvidešimt vieną tūkstantį) eurų skirti NVO kūrybinių, veiklos ir organizacijų kompetencijų ugdymo projektams remti ir 10 000 (dešimt tūkstančių) eurų – jaunimo iniciatyvų projektams finansuoti, formalių jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančioms organizacijoms remti, projektams kofinansuoti.
Konkursui paraiškas priimamos iki 2016 m. kovo 31 d. 16.00 val. Savivaldybės administracijos, vieno langelio principu dirbančiame, 107 kab. (Laisvės g. 8, Mažeikiai). Plačiau svetainėje www.mazeikiai.lt

-----------------------------------------------------------------------

 

Sveikinimas

NUOŠIRDŽIAUSI SVEIKINIMAI !
Kai Lietuva išsivadavo iš Tarybų sąjungos, visi pašaipiai pažvelgė į Tarptautinę moters dieną, tarsi ji būtų buvusi tarybinė šventė. Tačiau iš tiesų šios dienos ištakos daug tolimesnės. Šios šventės užuomazgų galima rasti dar Antikos laikais.
Aptinkama žinių, kad tam tikrą dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio. Netgi kariaujantys vyrai tą dieną turėdavo nutraukti visus karus ir būti su savo moterimis.
Tikroji Tarptautinė moters diena atsirado dėl politinių priežasčių. 1899 m. socialdemokratė Klara Cetkin pirmoji pradėjo kovoti dėl lygių moterų ir vyrų teisių. 1907 m. jos iniciatyva Štutgarte buvo surengta pirmoji tarptautinė moterų konferencija. Konferencijos metu nuspręsta įkurti tarptautinę moterų organizaciją, kovojančią už moterų teises.
1910 m. kovo 8 d. Kopenhagoje vyko moterų konferencija, kurioje dalyvavo apie 100 įvairių šalių atstovių. Klara Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises. 1911 metų kovo 8 d. pirmą kartą Tarptautinė moters diena buvo minima Vokietijoje, Australijoje, Danijoje, Švedijoje.

----------------------------------------------------------------------

 

KVIETIMAS

2016 – 02 - 29 d., pirmadienį, vyko  Mažeikių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. Susirinkusieji aptarė Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo 2016 m. konkurso sąlygas ir prioritetus.
2016 m. vasario 19 d. Mažeikių rajono tarybos sprendimu Nr. T1-34 patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės 2016 metų biudžetas, kuriame numatyta 21 000 (dvidešimt vieną tūkstantį) eurų skirti NVO kūrybinių, veiklos ir organizacijų kompetencijų ugdymo projektams remti ir 10 000 (dešimt tūkstančių) eurų – jaunimo iniciatyvų projektams finansuoti, formalių jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančioms organizacijoms remti, projektams kofinansuoti.
Taryboje nutarta kovo 9 d., trečiadienį, 16.00 val. pakviesti visų rajono nevyriausybinių organizacijų vadovus į bendrą susitikimą ir aptarti projektų rašymo ir teikimo sąlygas. Susitikimo metu į klausimus atsakys nevyriausybinių organizacijų tikslinių programų paraiškų vertinimo komisijos nariai. Nevyriausybinių organizacijų vadovų susitikimas vyks Stoties g. 18, posėdžių salėje.
-------------------------------------------------------------------

 

Kvietimas prisijungti

2016-02-24  „Transparency International“ Lietuvos skyrius kartu su Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programa kuria Lietuvoje veikiančių NVO registrą. Registre bus teikiama informacija apie Lietuvoje veikiančias nevyriausybines organizacijas, jų vykdomas veiklas, taip pat vienoje vietoje teikiama informacija apie būsimus finansavimo šaukimus, siūloma Lietuvos gyventojams pervesti registre esančioms organizacijoms 2 proc. GPM (Gyventojų pajamų mokesčio) bei kitaip joms paaukoti. Planuojama, kad pagal šį registrą ateityje taip pat bus atrenkamos organizacijos, galėsiančios gauti finansavimą iš EEE finansinio mechanizmo. Kviečiame Jus užpildyti anketą, jei norėtumėte, kad Jūsų atstovaujama organizacija būtų įtraukta į šį registrą. Raginame atsakyti į visus klausimus, kad Lietuvoje veikiantys donorai bei visi norintys galėtų geriau susipažinti su Jūsų organizacija. Pildydami anketą užtruksite vos 5 – 10 min. Anketą rasite čia – www.nvoatlasas.lt. Anketas maloniai prašome užpildyti iki š.m. kovo 1 d. Registras pradės veikti 2016 m. pavasarį. Jei turėtumėte klausimų, kviečiame rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinti tel. 8 5 212 6951.

--------------------------------------------------------------------

 

2016-02-17  Vasario 15 d., pirmadienį, duris atvėrė modernizuota Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Renginys prasidėjo šalia Viešosios bibliotekos pastato, kur skulptorius Paulius Daujotas pristatė skulptūrą, skirtą laisvam žodžiui. Šia proga gausus būrys svečių, nešini gėlėmis ir dovanomis, atskubėjo pasveikinti Viešosios bibliotekos kolektyvo. Sveikindamas bibliotekos kolektyvą su atidarymu, nevyriausybininkų vardu  Eduardas Vaičiulis linkėjo, kad bibliotekoje visi ateinantys būtų pasitinkami su šypsena o išlydimi su knyga.

Skaityti daugiau...

 

--------------------------------------------------------------------

 

2016-01-04  ATNAUJINTA INFORMACIJA – MENIU-ASOCIACIJOS NARIAI

--------------------------------------------------------------

 

2016-01-06  ATNAUJINTA INFORMACIJA – MENIU-APSKRITAS STALAS

----------------------------------------------------------------

 

Vyko Mažeikių rajono NVO asociacijos konferencija

Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir mero pavaduotoja Irena Macijauskienė dalyvavo Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) asociacijos konferencijoje „Mažeikių NVO – atviri sau ir kitiems 2015“. Savivaldybės meras A. Tenys pasveikino susirinkusiuosius Žmogaus teisių dienos proga ir pasidžiaugė, kad Mažeikiuose daugėja nevyriausybinių organizacijų. „Jūs esate arčiausiai žmonių ir jaučiate jų poreikius bei galimybes. Dėkoju, kad dirbate savanoriškai, neprašydami už savo darbą atlygio. Mes Jus visada palaikysime ir padėsime“, – linkėdamas geros konferencijos, prasmingų darbų ir gražių artėjančių švenčių kalbėjo rajono meras A. Tenys. Vicemerė I. Macijauskienė džiaugėsi nevyriausybinių organizacijų veiklumu, idėjomis ir darbais. Dėkojo už bendradarbiavimą organizuojant šventes ir įvairius renginius. Artėjančių švenčių proga linkėjo sėkmės, optimizmo, kūrybinio polėkio ir sveikatos. Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis pristatė spalio–lapkričio mėnesiais vykusios apklausos apie poveikius, galimybes ir bendradarbiavimą Mažeikių NVO anketinių duomenų apibendrinimą. Mažeikių rajono NVO asociacijos narių rajono savivaldybės 2015 m. finansuotus projektus pristatė: • Lietuvos pensininkų sąjungos Mažeikių rajono bendrija „Bočiai“; • Mažeikių Trečiojo amžiaus universitetas; • Žemaitijos skautų organizacija; • Asociacija „Bendraukime“; • Mažeikių rajono bibliotekininkų draugija; • VšĮ Edukacijos Ambasadoriai; • Asociacija „Apskritas stalas“; • Mažeikių šachmatininkų klubas „Matas“; • Klubas „Mano namai“; • Mažeikių turistų klubas; • Diabetikų klubas „Žemaičių spėka“; • Buknaičių bendruomenė „Atvira jaunimo erdvė“; • Račališkių bendruomenė.
Konferencijos dalyviai pasveikino nauju NVO asociacijos nariu tapusius Mažeikių krašto literatų ir menų mėgėjų sambūrį, o sambūrio pirmininkė Janina Butnorienė Savivaldybės vadovams ir NVO asociacijos pirmininkui įteikė simbolines dovanėles. Konferenciją užbaigė Mažeikių rajono NVO asociacijos nominacijų įteikimas.
Mažeikių rajono savivaldybės informacija.

-----------------------------------------------------------------------

 

Kvietimas į konferenciją

Gerb. Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacijos nariai,
Kviečiame Jus gruodžio 10 d. 16.00 val. dalyvauti Mažeikių rajono NVO asociacijos konferencijoje „Mažeikių NVO - atviri sau ir kitiems 2015“. Konferencija vyks Mažeikių  rajono savivaldybės posėdžių salėje (Stoties g. 18, Mažeikiai). 
Dalyvauja Mažeikių rajono NVO asociacijos narių išrinkti delegatai. Konferencijos kvota: 20 organizacijos narių – 1 delegatas. Kviečiame dalyvauti ir daugiau pageidaujančių organizacijų narių.
Eduardas Vaičiulis, Mažeikių rajono NVO asociacijos pirmininkas

 

Susitikimas

2015-12-01  Susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru Viekšniuose. Lapkričio 26 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus salėje vyko susitikimas su viena ryškiausių Lietuvos muzikos scenos asmenybių Gabrieliumi Liaudansku – Svaru. Susitikime dalyvavo Mažeikių politechnikos mokyklos ir šios mokyklos Viekšnių skyriaus moksleiviai, Viekšnių bendruomenės atstovai. Gabrielius Liaudanskas-Svaras – viena ryškiausių Lietuvos muzikos scenos asmenybių, jau ne vienerius metus dalyvaujantis įvairiuose jaunimui skirtuose socialiniuose projektuose. 2013 m. Gabrieliui Liaudanskui-Svarui įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Lietuvos Respublikos Prezidentė muzikantą apdovanojo už savanorišką visuomeninę veiklą ir pilietinį aktyvumą.

Skaityti daugiau...

 

Pasaulinė diabeto diena

2015-12-01  Mažeikių rajono diabetikų klubas „Žemaičių spėka“ Bendruomenės centre paminėjo Pasaulinę diabeto dieną. Renginyje taip pat dalyvavo svečiai iš Telšių diabetikų klubo. Bendruomenės centro direktorė A. Šimkuvienė pasveikino su diabeto diena, palinkėjo sveikatos, pristatė bendruomenės centro teikiamas paslaugas ir kvietė jomis pasinaudoti. Į renginį atvykusi gydytoja D. Šiliuvienė skaitė paskaitą apie diabetą ir sveiką gyvenseną, suteikė naudingų žinių. Renginio metu šventišką koncertą dovanojo Gintarėlio darželio bendruomenės kolektyvas. Skambėjo dainos, buvo skaitomos eilės. Po paskaitos susirinkusieji nuoširdžiai bendravo vieni su kitais, vaišinosi dietiniais patiekalais, dalijosi šypsenomis, gražiais žodžiais bei sveikinimais. Visi džiaugėsi klubo narės – rašytojos R. Niuniavienės – kūryba. Taip pat penktadienį Pasaulinės diabeto dienos proga Mažeikių vaikai ir jaunimas, sergantys diabetu, rinkosi į Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą pasiklausyti paskaitos tema „Esu aktyvus net sirgdamas diabetu“ ir padiskutuoti. Visuomenės sveikatos biuro direktorė R. Laucevičienė papasakojo apie visuomenės sveikatos stiprinimo programas, taip pat apie veiklas, skirtas vaikams ir jaunimui. Susirinkusieji pasidalijo savo patirtimi apie sveiką gyvenseną bei apie tai, kaip kontroliuoja ligą.
Pasaulinės diabeto dienos minėjimas dar kartą primena, kad reikia būti dėmesingiems savo sveikatai, nuolat rūpintis savimi, tartis su specialistais. Bendri siekiai, noras gyventi visavertį gyvenimą dar labiau suartina žmones, leidžia pasidalinti sunkumais. Juk taip svarbu būti neabejingiems sau ir šalia esantiems – tai gyvenimą daro šviesesnį ir kupiną pilnatvės.

---------------------------------------------------------------------

 

Seminaras

2015-11-17  Kviečiame į seminarą apie informacijos ir paslaugų inovacijas bibliotekose. Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2015 m. lapkričio 23 d. Mažeikių muziejuje (V. Burbos g. 9) organizuoja seminarą „Informacijos ir paslaugų inovacijos bibliotekose“. Pirmoje seminaro dalyje bus kalbama apie skaitymo sutrikimų ir regėjimo negalią turinčių žmonių galimybes naudotis informacija, jiems teikiamas skaitmenines bibliotekų paslaugas, pristatoma Lietuvos aklųjų bibliotekos patirtis teikiant prieigą prie virtualios aklųjų bibliotekos ELVIS, planšetinių kompiuterių pritaikymą žmonėms su negalia. Pranešimus skaitys Lietuvos aklųjų bibliotekos atstovės Jovita Lapinskaitė ir Daiva Žiemelienė bei Skaitmeninių mokymo priemonių ir mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme švietimo konsultantė, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos mokytoja ekspertė Virginija Birenienė. Antroje dalyje elektronines knygų skaitykles bei elektronines knygas pristatys Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja Ekaterina Prakapene, o Šiaulių universiteto Kompiuterių sistemų katedros vedėjas doc. dr. Egidijus Paliulis mokys teikti paslaugas, pasitelkiant naujausias „Debesų technologijas“, aiškins jų veikimo principus. Seminarą apibendrins Mažeikių viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Irena Atkočaitienė pristatydama bibliotekos projektą „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras“. Renginį remia Lietuvos kultūros taryba. Maloniai kviečiame rajono bibliotekininkus, nevyriausybinių organizacijų, globojančių neįgaliuosius, narius ir kitus mažeikiškius, besidominčius šiuolaikinėmis technologijomis. Seminaro pradžia 10 val.

--------------------------------------------------------------------

 

Paaukokime

2015-11-10  Jau startavo Sedos bendruomenės projektas "Padėk kitam - padės ir tau" aukojimo portale aukok.lt, kurio metu bus renkamos lėšos po gaisro be pastogės likusiai jaunai šeimai su mažamečiais vaikais. Rugsėjo 4-os naktį, Sedoje, Bažnyčios g. 9-2, Mažeikių r.  kilus gaisrui per kelias akimirkas sudegė jų pačių rankomis visai neseniai suremontuoti namai, su viskuo kas juose buvo. Laimei tėvų sumanumo dėka (nusileidus iš antro aukšto televizijos antenos vamzdžiu) buvo išgelbėti mažamečiai vaikai: Domantas-2 metų, Kajus-7 mėnesių. Per gaisrą visa šeima lauke atsidūrė taip, kaip miegojo – vienais apatiniais.
Jauna šeima svajoja tik apie viena – po truputį, padedant geriems žmonėms, atstatyti ir atkurti prarastus namus.   
Paaukoti galima šiuo adresu:   https://www.aukok.lt/Projektai/Padek-kitam-pades-ir-tau

-----------------------------------------------------------------------

 

Susitikimas

Mažeikių miesto vietos veiklos grupė kviečia į susitikimą
Spalio 27 d., antradienį, 11.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Stoties g. 18, II aukštas) vyks Mažeikių miesto vietos veiklos grupės susitikimas su miesto bendruomene.
Mažeikių miesto vietos veiklos grupė įgyvendina projektą ,,Mažeikių miesto vietos veiklos plėtros strategijos parengimas“ (projekto numeris projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0016), finansuojamą iš Europos Socialinio fondo, valstybės biudžeto ir Mažeikių miesto vietos veiklos grupės lėšų pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ 08.6.1-ESFA-T-909 priemonę „Vietos plėtros strategijų rengimas“.
Vietos plėtros strategijos rengimo tikslas – parengti Mažeikių miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategiją, kuria siekiama didinti vietines įsidarbinimo galimybes ir skatinti bendruomenės socialinę integraciją pasitelkiant bendruomenės, verslo ir vietos valdžios ryšius.
Į susitikimą, kuriame bus pristatytas įgyvendinamas projektas bei aktuali informacija dėl strategijų rengimo, kviečiami bendruomenės nariai, nevyriausybinės organizacijos, įmonės, įstaigos ir kitos institucijos.
Kviečiame visus norinčius prisidėti prie Mažeikių miesto vietos veiklos grupės plėtros strategijos rengimo savo įžvalgomis, lūkesčiais, pasiūlymais ir rekomendacijomis.
Išsamesnę informaciją gali suteikti Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Alvyda Purauskytė (Stoties g. 18, Mažeikiai 204B kab.), tel. (8 443) 95327, mob. 8 655 96437, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

----------------------------------------------------------------------

 

NVO Skuode

2015-10-14 Mažeikių rajono NVO asociacijos tarybos atstovai E. Vaičiulis, D. Kiudulaitė, J. Gineitienė dalyvavo Skuodo NVO konferencijoje bei dalijosi patirtimi su Skuodo nevyriausybininkais.  Konferencijos tikslas buvo suvienyti nevyriausybines organizacijas, bendradarbiauti, susipažinti, išgvildenti iškilusias problemas, išklausyti kitų rajonų patirtį bei glaudžiai bendradarbiauti su valdžios atstovais.

-------------------------------------

 

LABAI SVARBU ORGANIZACIJOMS

http://www.mazeikiai.lt/go.php/lit/Nevyriausybiniu-organizaciju-demesiui/1

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Mažeikių projektas

2015-10-08  Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su asociacija „Bendraukime“ dalyvavo projekte „Mažeikių krašto tyrinėtojai“. Moksleiviai noriai įsitraukė į darbą - domėjosi miesto istorija, rinko medžiagą apie žymias rajono vietas ir kraštą garsinančius žmones. Gamino lankstinukus, darė knygutes, piešė labiausiai lankomas miesto vietas, svajonių žaidimų aikšteles, rašė rašinius. Pradinukai aplankė sutvarkytas miesto erdves, stebėjo kaip jos keičiasi ir gražėja. Projekto pradėti darbai bus tęsiami ir toliau - vyks pažintinės ekskursijos po Mažeikių apylinkes, vaikai mokysis pažinti, saugoti, puoselėti savo gyvenamą vietovę, būti atsakingais miesto piliečiais.  Vaikų darbeliai puošia mokyklą, su jais gali susipažinti mokyklos bendruomenė. Informaciją pateikė asociacijos „Bendraukime“ narė Irena Sakauskienė.

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Kvietimas

2015-09-08  Rugsėjo - lapkričio mėn. Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacija „Apskritas Stalas“ ir Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras kviečia įvairaus amžiaus jaunimą dalyvauti projekte „Jungtinės jaunimo pajėgos Mažeikių miestui“.
Jaunimui, (nuo 14 metų) bus organizuojami seminarai, užsiėmimų ciklas apie Mažeikių krašto istoriją, lankytinus objektus, mažeikiškių tradicijas ir papročius. Dalyviai taip pat galės daugiau sužinoti apie gido, renginių organizatoriaus darbo specifiką,  į gimtąjį miestą pažvelgti kitaip – pro fotoaparato objektyvą. 
Organizatoriai laukia moksleivių ir kitų jaunų žmonių, kurie neabejingi krašto istorijai.
Projekto programa: – seminaras  apie Mažeikių miestą, papročius bei tradicijas „Miestas istoriko akimis“,– ekskursija po Mažeikių senamiestį; – seminaras apie Mažeikių krašto istoriją „Tarp kuršių, žiemgalių ir žemaičių“,– seminaras ir praktinis užsiėmimas „Mažeikiai pro fotografo objektyvą“,– seminaras „Praktiniai patarimai gidui – mėgėjui“, - ekskursija autobusu į Telšius;  – ekskursija autobusu po Mažeikių rajoną; – seminaras apie renginių organizavimą „Oi laukiam laukiam, mes svetelių laukiam...“;
Norinčius dalyvauti užsiėmimuose ir seminarų cikle iki rugsėjo 11 d. kviečiame registruotis tel. +370 443  67 177; el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atvykti į Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrą (Ventos g. 8A).

------------------------------------------------------------------------

 
Daugiau skaitinių..
Apklausa
Ar dalyvausite GMD 2017 Gegužės 20 d. Mažeikiuose?
 
Orai