Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Paieška
Prisijungimas
Lankomumas
Turinio peržiūrėjimai : 255780
Šiuo metu naršo
Mes turime 13 svečius online

------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 08 15

Skaityti daugiau...

 

-------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 07 26

Skaityti daugiau...

 

------------------------------------------------------------------

2015-06-22  Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacija bei kitais partneriais ruošiasi įgyvendinti projektą „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras“, kurį finansuoja Bilo ir Melindos Geitsų fondas ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Birželio 17 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ projektų bendruomenėms koordinatorius Donatas Kubilius. Bibliotekininkai kartu su partneriais aptarė Viešosios bibliotekos projekto „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras“ vykdymą. Susirinkime dalyvavo Mažeikių moterų LIONS klubo atstovės Daiva Radvilienė ir Regina Lukošienė, Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Martyna Nabažaitė, Palnosų, Sedos, Šerkšnėnų, Viekšnių bei Mažeikių viešosios bibliotekos  darbuotojos.

Skaityti daugiau...

 

-----------------------------------------------------------------------

Š. m birželio 16 dieną vyko Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų asociacijos konferencija. Konferencijoje dalyvavo 52 delegatai  iš 63. Taip pat sulaukėme ir gausaus būrio svečių: Mažeikių rajono švietimo skyriaus vyr. specialistės (jaunimo reikalų koordinatorius) A. Purauskytės, Mažeikių rajono mero pavaduotojos I. Macijauskienės, kitų organizacijų atstovų bei aktyvių mažeikiečių besidominčių NVO veikla. Konferencijos pirmininkas E. Vaičiulis trumpai apžvelgė NVO veiklą, pasveikino susirinkusius.  NVO organizacijos informavo apie vykdomą veiklą, planuojamus artimiausius darbus, pasisekusius projektus bei kvietė aktyviai visas organizacijas prisidėti prie bendrų veiklų ir kartu dalyvauti renginiuose. NVO asociacijos pirmininkas E. Vaičiulis pristatydamas projektą „Mažeikių NVO - atviri sau ir kitiems 2015“  informavo, kad Mažeikių NVO asociacija ir toliau siekia skatinti rajono nevyriausybines organizacijas dalyvauti bendroje veikloje, kurti bendrus projektus, prisidėti suburiant ir vienijant pilietinę visuomenę. Informacijos apie NVO galimybes ir problemas rinkimas bei numatyta tradicinė bendra veikla (seminarai, bendra išvyka, NVO forumas) apjungs visas rajono organizacijas, ne tik asociacijos nares, bendriems naujiems darbams, padės populiarinti nevyriausybinių organizacijų veiklą, skatins keistis informacija, padės geresnei informacinei sklaidai bei garsins Mažeikių miesto vardą. Buvo sudarytos darbo grupės iš skirtingų organizacijų narių projekto vykdymo veikloms. Buvo gauti trijų organizacijų prašymai dėl priėmimo į NVO asociaciją. Organizacijų pirmininkai papasakojo apie vykdomą veiklą ir išreiškė norą dirbti kartu su kitomis asociacijos narėmis. Konferencijos delegatai vienbalsiai balsavo už tai, kad Mažeikių rajono klubas „Mano namai“, VšĮ „Via Alba“ ir Mažeikių vartotojų asociacija taptų NVO asociacijos narėmis. Šiuo metu asociacija jau vienija 25 rajono organizacijas. Konferencijos metu buvo išklausytas Mažeikių rajono švietimo skyriaus vyr. specialistės (jaunimo reikalų koordinatorius) A. Purauskytės pranešimas kuri kalbėjo apie vykusį projektų konkursą ir galimybes suorganizuoti seminarą apie paraiškų rašymą. Konferencijos delegatus sveikino ir Mažeikių rajono mero pavaduotoja I. Macijauskienė kuri pasidžiaugė gausiomis NVO gretomis, aptarė pagrindines miesto problemas, išreiškė viltį apie glaudų bendradarbiavimą tarp savivaldybės ir organizacijų.

Skaityti daugiau...

 

-----------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 06 16

Skaityti daugiau...

 

-------------------------------------------------------------------------

2015-05-20  Mažeikių rajono diabetikų klubas „Žemaičių spėka“ Savivaldybės kultūros centro mažojoje salėje  paminėjo Tarptautinę šeimos dieną. Prasminga šventė greitame gyvenimo tempe leidžia bent akimirkai sustoti ir pagalvoti, kokia didžiulė dovana žmogui yra šeima. Juk šeima mūsų gyvenime užima itin svarbią vietą, leidžia augti ir kurti, pažinti save ir kitus. Susirinkusiems linkėta patirti kuo daugiau šiltų ir prasmingų akimirkų su savo šeima, vertinti ir mylėti vieni kitus.  Šventišką nuotaiką savo koncertu kūrė Mažeikių bendruomenės centro kolektyvai, kurių veikloje dalyvauja ir keletas diabetikų klubo narių. Skambėjo dainos, muzika, buvo skaitomos eilės, kolektyvo nariai sukosi šokio ritmu. Klausytojai atlikėjams pritarė plojimais. Buvo gražu renginio dalyvių veiduose stebėti šypsenas. Susirinkusieji džiaugėsi gražiu koncertu, pabuvimu drauge, bendravimu. Visi nuoširdžiai dėkojo už kupiną gerų emocijų renginį. Informaciją pateikė Mažeikių rajono diabetikų klubo „Žemaičių spėka“ pirmininkė Aušra Sakalauskienė

 

----------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 05 11

Skaityti daugiau...

 

------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 05 16

Skaityti daugiau...

 

-----------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 05 18

Skaityti daugiau...

 

-------------------------------------------------------------------

2015-05 03 Balandžio 27d. Vilniuje vykusios Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) tarptautinės konferencijos „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“ metu Mažeikių rajono bibliotekininkų draugijai įteikta 2015 m. konkurso „Geriausias Lietuvos bibliotekininkų draugijos skyrius“ Paskatinamoji premija.

Skaityti daugiau...

 

-------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 04 30

Skaityti daugiau...

 

------------------------------------------------------------------

2015-04-16 Balandžio 9 d. Mažeikių rajono diabetikų klubo „Žemaičių spėka“ nariai visuomenės sveikatos biure klausėsi paskaitos apie šviesos terapiją ir jos teikiamą naudą diabeto komplikacijų gydyme. U. Beloglavkienė pristatė BIOPTRON prietaisus, kurie išsiskiria naujomis technologijomis ir yra sukurti taip, kad kiekvienas galėtų jais naudotis. Išgirdome tai, kad BIOPTRON šviesos terapija turi daugybę panaudojimo sričių, gydo diabeto sukeltas komplikacijas, lengvai naudojama, neskausminga. Šviesos terapija BIOPTRON veikia natūraliai, padėdama atsiskleisti paties organizmo sveikimo potencialui. Taip pat buvo pristatyta spalvų terapija, ką kiekviena spalva reiškia, kad taikant atitinkamą spalvą galima gydyti sutrikimus.

Skaityti daugiau...

 

------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

 

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 04 03

Skaityti daugiau...

 

-------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 03 15

Skaityti daugiau...

 

------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2015 02 12

Skaityti daugiau...

 

----------------------------------------------------------------------

2014-12-10 Mažeikių NVO asociacija š.m. gruodžio 8 d. Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos aktų salėje pradėjo laukti Kalėdų.

Nenumaldomai artėja šv. Kalėdos, kvepiančias gyva eglute, mandarinais, imbieriniais sausainiais... ir šienu. Šiek tiek jau primirštas vaikystės kvapas. Primenantis prakartėlę mažoj kaimelio bažnytėlėj... Močiutės ir senelio kaimo kvapas.Šv. Kalėdos – pati svarbiausia metų šventė, uždeganti mūsų širdis ir užsukanti į kiekvienus namus. Tuo metu namų puošybai dėmesio skiria visi žmonės. Juk Kalėdos – tai šventė, per kurią svarbiausia yra ne dovanų gausa, o buvimas kartu. Namai dekoruoti tokiais kvepiančiais žaisliukais – kaip tikėjo senovės lietuviai, turi antgamtinių stebuklingų galių. Jei trūksta spalvų – rinkimės ryškius medžiaginius kaspinėlius, karoliukus. Gaminome eglės žaisliukus, vainikėlius, ožiukus... Etno žaisliukų gamybos kūrybinėse dirbtuvėse pamąstėme apie savo šaknis, tapatumą ir savastį kurdami kvepiančius šieno papuošimus o tuo pačiu ramybę ir jaukumą namuose. Mokymus vedė doc. Laima Mikalauskienė, VDA Telšių fakultetas.

 

Skaityti daugiau...

 

--------------------------------------------------------------------

2014-12-11  kviečiame užsukti į mūsų mini skiautinių parodėlę eksponuojamą Mažeikių turizmo ir informacijos centro konferencijų salėje. Pristatome skiautininius paveikslus, kurie pasiūti iš mažų audinio gabaliukų, - viename paveiksle -  "namelyje" vidutiniškai susiūta 90 - 100 skiautelių. Darbai maži, bet iš tiesų kūrybos, meilės ir kruopštumo į juos sudėta daug. Visi jie bus padovanoti vienam mūsų miesto gydymo centrui.  Jaukaus ir ramaus šv. kalėdų laukimo. Pagarbiai, skiautininkų klubo "Mažeikių lamstas" pirmininkė Almutė Valtienė

--------------------------------------------------------------------

 

KVIETIMAS AKTUALUS IKI 2014 11 21

Skaityti daugiau...

 

-----------------------------------------------------------------

2014-11-11 Mažeikių rajono bibliotekininkų draugija 2014 m. vykdė projektą "Bibliotekininko veikla ir gebėjimai - bendruomenei". Projekto tikslas – ieškoti bibliotekinės veiklos naujovių, vystyti bibliotekų darbuotojų gebėjimus, gerinti vartotojų aptarnavimo kokybę, stiprinti ryšius su kitomis bibliotekomis.
Vykdant projektą, 2014 m. rugpjūčio 1 d. Mažeikių rajono bibliotekininkai, rajono nevyriausybinių organizacijų nariai lankėsi Vilniuje. Vilniaus universiteto bibliotekos Nacionaliniame atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), kuris duris lankytojams atvėrė tik 2013 m. išvykos dalyviai susipažino su skaityklomis, teikiamomis paslaugomis, naujomis informacinėmis technologijomis.

Skaityti daugiau...

 
Daugiau skaitinių..
Apklausa
Ar dalyvausite GMD 2017 Gegužės 20 d. Mažeikiuose?
 
Orai