2015-08-05  Rugpjūčio pirmąją, gražų šeštadienio rytą, Mažeikių rajono diabetikų klubas „Žemaičių spėka“ išsiruošė į Lietuvos diabeto klubų organizuotą šventę „Pabūkime kartu“. Šiais metais, tęsdamas gražią tradiciją, į renginį pakvietė Kelmės diabeto klubas. Šventė vyko nuostabiame gamtos kampelyje – Lakštingalų slėnyje, Tauragės rajone.
„Pabūkime kartu“ rengtas jau tryliktą kartą. Kiekvienais metais toks renginys vyksta vis kitame rajone. Šiemet į Lakštingalų slėnį susirinko dešimties diabeto klubų atstovai.
Gražių žodžių ir palinkėjimų negailėjo Lietuvos diabeto asociacijos prezidentė Vida Augustinienė. Klubų atstovai vieni kitiems linkėjo geros sveikatos, įsimintinos, laimingos dienos, patarė vertinti šią akimirką, visus žmones, kurie yra su mumis čia ir dabar.

Šventės metu vyko viktorina apie Lietuvą, netrūko ir kūrybinių užduočių. Kiek kūrybiškų, šmaikščių žmonių būta! Atlikdamos įvairias užduotis puikiai pasirodė ir Mažeikių klubo narės. Dainomis, eilėmis apie mūsų Tėvynę buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 metų sukaktis.
Mažeikiečiai atvežė po duonelės kepaliuką kiekvienam klubui – kad laimės duotų, kad džiaugsmo suteiktų, kai duoną drauge raikys.
Visi susirinkusieji linksmai leido laiką, nuoširdžiai bendravo vieni su kitais, dalijosi šypsenomis, gražiais žodžiais. Dalyviai žavėjosi gražiu renginiu, dainavo pritardami atlikėjams. Dauguma dalyvių sukosi šokio ritmu. Žmonės, pamiršę savo rūpesčius, kasdienius darbus, džiaugėsi būdami kartu.
Šią dieną buvo puiki proga pasigrožėti bei pasidžiaugti Lakštingalų slėniu, todėl kas galėjo lipo į piliakalnį pasigrožėti gamtovaizdžiu. Nuo kalno atsivėrė nuostabūs vaizdai.
Mažeikių diabetikų klubo nariai grįžo namo džiaugdamiesi smagiai praleista diena, kupini dėkingumo vienas kitam. Juk taip svarbu patirti kuo daugiau gerų įspūdžių bei pasikrauti teigiamos energijos tolesniems darbams. Informaciją pateikė Mažeikių diabetikų klubo pirmininkė Aušra Sakalauskienė